Deski tarasowe egzotyczne Angelim Amorgoso zrobione są z drzewa pochodzącego z dalekiej Ameryki Południowej. Ich wyjątkowy, żółto-brązowy odcień, przechodzący w brunatną czerwień przyciąga wzrok wszystkich tych, którzy planują budowę drewnianego tarasu.

Mimo dość niskiej ceny jak na deski egzotyczne, wciąż ma doskonałe parametry techniczne, trwałość i odporność na skrajne temperatury. Angelim Amorgoso jest więc lepszym wyborem od nawet twardych gatunków europejskich. Świetnie znosi promieniowanie UV, jednak należy mieć na uwadze powstanie w przyszłości srebrzystej powłoki pod wpływem promieni słonecznych. Drewno pogłębia wtedy swój kolor, co dla wielu Klientów jest zaletą. W żaden sposób nie wpływa to na trwałość surowca.

 

Deski egzotyczne należy pokrywać olejem najlepiej dwa razy w roku, by zachować jego walory estetyczne i spowolnić proces biodegradacji. Zrobione są z surowca naturalnego, więc po czasie mogą powstać nieznaczne pęknięcia. Odpowiedni impregnat zdecydowanie opóźni zużycie tarasu z egzotyka i nada mu nowego blasku. 

Tarasy z desek Angelim Amorgoso zawsze są niezwykle unikatowe i wprawiają ich właścicieli w wakacyjny, egzotyczny nastrój. Doskonale komponują się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl